سوالات متداول

سوالات متداول عمومی

1همیار ماینر چیست؟
همیار ماینر یک سرویس ساده و توانا در زمینه استخراج ابری است، هدف اصلی شرکت معرفی بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال به دنیا و مخصوصا هم وطنان عزیزمان در ایران است. همانطور که استیو جابز با معرفی تکنولوژی مدرن دنیا را تغییر داد، تیم ما نیز در تلاش است دنیا را با ارز های دیجیتال و سودآوری آن آشنا کند.
2همیار ماینر از چه ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می کند؟
در حال حاضر سرویس های ما بیت کوین پشتیبانی می کنند اما به زودی ارز های دیگر نیز به شبکه ما اضافه خواهند شد.
3همیار ماینر چه کارمزدهایی از مشتریان خود دریافت می کند؟
سرویس همیار ماینر برای پرداخت، دریافت و انتقال در سایت هیچ کارمزدی اضافه بر کارمزدهای شبکه بلاکچین بیت کوین از شما نمی گیرد.
4چگونه میتوانم برای خرید اقدام کنم؟
درحال حاضر درگاه های بیت کوین و نکست پی در سایت قابل استفاده هستند و شما می توانید با داشتن رمز دوم کارت بانک عضو شتاب خود خرید کنید.
5من مقداری هش پاور( قدرت ماینینگ) خریداری کرده ام، چه زمانی اولین درآمدم را دریافت میکنم؟
درآمد استخراج شما هفته ای یکبار در پنل کاربری شما بروز رسانی می گردد که زمان های دلخواه می توانید برداشت نمایید.

سایر سوالات

1چرا استخراج ابری سودآورتر از استخراج شخصی است؟
استخراج ابری مزایای زیادی نسبت به استخراج شخصی دارد که اساسی ترین آنها : مصرف برق این دستگاه های بسیار بالا است و در صورت استفاده از برق مسکونی هزینه های برق شما سر به فلک می کشد. این دستگاه ها مانند تمام دستگاه های الکترونیکی دیگر ممکن است خراب شوند و همچنین نگهداری و تعمیر آنها هزینه های جانبی بالایی را برای شما رقم می زند. علاوه بر آن پردازنده ها و خنک کننده های این دستگاه صدای بسیار بلندی دارند که آرامش را از شما سلب می کنند و اصلا مناسب قرارگیری در خانه شما نیستند. و موارد بی شماری از این قبیل مشکلات با خرید از سرویس استخراج ابری مطمئن، تمام هزینه های ذکر شده به عهده سرویس مورد نظر است.
2چه تضمینی بابت پرداخت بیت کوین استخراج شده ارائه می دهید؟
پس از پایان خرید شما فاکتور خرید دریافت می کنید که تمام اطلاعات شما، کد رهگیری و مبلغ پرداخت و تمام شرایط و ضوابطی که قبل خرید در سایت تایید کردید قابل مشاهده و پیگیری قانونی است لذا حتما پس از خرید فاکتور ارائه شده را ذخیره کنید.
3مقدار هش پاور( قدرت استخراج) من ثابت است اما چه درآمد روزنه ام تغییر میکند؟
شبکه بیت کوین طوری طراحی شده است که هروقت شخص جدیدی به این شبکه می پیوندد سختی استخراج کوین های جدید پیچیده تر می شود. این پیچیدگی هر روز تغییر میکند گاهی زیاد و گاهی با بیرون رفتن اشخاص از این سرویس پیچیدگی کم می شود و در نتیجه درآمد روزنه شما تغییر می کند. شما می توانید سختی هر لحظه و تاریخچه بازار بیت کوین را در این لینک دنبال کنید.
4چرا خودتان استخراج نمی کنید؟
ما خودمان هم استخراج می کنیم اما هرچه تعداد دستگاه های ما و مصرف برق ما بیشتر باشد هزینه های تمام شده ما کاهش پیدا می کند. مثل این می ماند که شما یک جنسی را به صورت تکی خریداری کنید و یا به صورت عمده با قیمت واحد پایینتر خریداری کنید.
5پیش بینی سودآوری استخراج ابری بیت کوین به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟
پیش بینی درآمد شما از این سرمایه گذاری به چند عامل بستگی دارد.: تغییرات سختی استخراج بیت کوین قیمت بیت کوین چگونگی مدیریت بیت کوین هایتان ( به عنوان مثال تبدیل بیت کوینتان به ارز دیجیتالی دیگر ویا نگهداری ریالی آن)
6اگر سوالات بیشتری داشتیم چگونه می توانیم با شما تماس بگیریم؟
اطلاعات تماس ما به صورت کامل در سایت قرارداده شده است. همچنین خوشحال می شویم مارا در صفحات اجتماعی دنبال کنید.
7نرخ هش چیست؟
نرخ هش مقدار قدرت استخراج است، برای بیت کوین با TH/s اندازه گیری می شود.(تراهش بر ثانیه) هرچه تراهش بالاتر کوین بیشتری میتوانید در زمان بدست آورید.
پنل کاربری