بیشتر بدانید

چرا اجاره ماینر استخراج ابری بیت کوین

شما که در حال مطالعه این متن هستید حتما در مورد سوآوری بسیار بالای صنعت ماینینگ اطلاع دارید. اما از همان روزهای آغازین تولد بیت کوین، یکی از دغدغه های مهم، دردسرهای بسیار زیاد ماینینگ در صورت استخراج شخصی آن بود. چه در کشورهای پیشرفته که تعرفه برق بالا باعث می شد ماین کردن صرفه اقتصادی نداشته باشد، چه در کشورهای در حال توسعه و جهان سوم که به تدریج تعرفه های خود را به دلایل مختلف افزایش می دهند. اما از سوی دیگر فارم های استخراج بیت کوین همواره سودآوری خود را با فاصله بسیار زیادی نسبت به استخراج شخصی حفظ کرده اند.

دلیل کاملا روشن است! مزرعه های ماینینگ به دلیل خرید عمده تجهیزات، استفاده از برق صنعتی، تشکیل تیم برای نگهداری نرم افزاری و سخت افزاری می توانند هزینه های سربار را علاوه بر کاهش دادن، به تعداد بسیار زیادی دستگاه ماینر تقسیم کنند. اما فارم ها هم برای گسترش نیاز به نقدینگی بیشتر دارند. این جاست که به مفهوم استخراج ابری بیت کوین یا همان کلود ماینینگ یا به عبارت دیگر اجاره ماینر می رسیم، که فارم های برای گسترش کار خود حاضر می شوند مقداری از فضای پردازنده ماینرهای خود را نقدا اجاره دهند. با این کار مزرعه داران بیت کوین حجم نقدینگی خود را به سرعت افزایش می دهند و می توانند مزرعه خود را از لحاظ کمی و کیفی نیز گسترش دهند.

در حقیقت وقتی شما از یک کلود ماینر تراهش اجاره می کنید بابت استخراج ابری، علاوه بر اینکه دردسرهایتان جهت کسب درآمد ارزی کاهش می یابد و سودتان نیز افزایش، به مزرعه دار هم در گسترش فارم کمک می کنید.

aparat
icon7

شروع آسان کلود ماینینگ و استخراج ابری بیت کوین و اجاره ماینر

با ثبت نام آسان در سایت اپ ماینر می توانید با هر مقدار ظرفیت دلخواه، کلود ماینینگ ما را امتحان کنید.

آشنایی قدم به قدم با نحوه

استخراج ابری بیت کوین در همیار ماینر

1

مشاوره و ثبت نام

با یکی از پشتیبانان ما از طریق تماس تلفنی یا چت آنلاین در مورد سودآوری مشورت نمایید و پس از برطرف شدن سوالاتتان، در عرض 30 ثانیه ثبت نام خود را تکمیل کنید.
2

اجاره و پرداخت هزینه

پس از ثبت نام می توانید به میزان دلخواه خودتان از 1 میلیون تومان تا سقف 50 میلیون تومان در هر خرید، ماینر اجاره کنید و هزینه آن را آنلاین پرداخت کنید.
3

عقد قرارداد رسمی

بزرگترین مزیت اجاره ماینر از همیار ماینر، عقد قرارداد رسمی و دریافت تضامین معتبر است. این مرحله از طریق پنل کاربری و یا با مراجعه حضوری به شرکت امکان پذیر است.
4

برداشت منظم درآمد

در همیار ماینر هرروز شاهد بروز شدن موجودی حساب خود هستید و در هر زمان دلخواه می توانید موجودیتان را برداشت بزنید یا سرمایه گذاری مجدد انجام دهید.

تعرفه و قیمت ها

اشتراک 12 ماهه کلود ماینینگ

hp-1

اجاره دلخواه 12 ماه

100هزار تومان

hp-2

اجاره 12 ماهه 48 Th/s

6میلیون تومان

hp-3

اجاره 12 ماهه 192 Th/s

24میلیون تومان

پاسخگویی وظیفه ماست

سوالات متداول استخراج ابری

[vc_row][vc_column][vc_toggle]Toggle content goes here, click edit button to change this text.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

پنل کاربری