تخمین سود

ماشين حساب بيت كوينِ هميار ماينر، دقيق‌ترين و به روزترين ارقام مورد نظرتان را در اختيار شما قرار ميدهد!
بیت کوین نخستين رمز ارز دیجیتالی جهان است كه امروزه به معتبرترين و ارزشمندترين ارز ديجيتالي جهان بدل گشته است. بیش از 70 درصد ارزش کل اين بازار را بيت كوين به خود اختصاص داده است. بیت کوین سال 2009 آمد که بماند و تحولی بزرگ در تراکنشهای مالی و نحوه حفظ و افزایش ثروت به‌وجود بياورد. به اذعان تمام متخصصان اقتصادي جهان، اين پول ارزشمند ديجيتالي، آينده اقتصاد جهاني را در دست خواهد گرفت.

ماشین حساب استخراج بیت کوین

در این صفحه سرویس استخراج ابری بیت کوین، همیار ماینر جهت راحتی و آسایش مشتریان خود یک ماشین حساب با کاربری بسیار آسان قرار داده است. همانطور که می دانیم در حال حاضر قدرت استخراج دستگاه های ماینر بر حسب “تراهش” محاسبه می شوند. هر تراهش با توجه به سختی شبکه، هش ریت شبکه، زمان حل شدن هر بلوک و همچنین پاداش استخراج هر بلوک مقدار مشخصی بیت کوین استخراج می کند. در صورتي كه ميخواهيد به اين سرمايه گذاري پر سود در زمينه بيت كوين وارد شويد، حتما مقاله‌ي استراتژي هاي كسب درآمد از بيت كوين ما را بخوانيد. (جهت مطالعه كليك كنيد!)

تخمین حدودی درآمد استخراج در همیار ماینر

[mashinhesab]

نکات ماشین حساب بیت کوین

در ماشین حساب بالا شما می توانید به دو طریق به تخمین درآمد استخراج در ماشین حساب بیت کوین بپردازید. راه اول این که قدرت استخراج مدنظر خود را به Th/s وارد نمایید و با کلیک کردن برروی محاسبه درآمد، تخمین بیت کوین های استخراج شده در یک روز، یک هفته، یک ماه، یک سال و … را مشاهده نمایید. راه دوم اینکه می توانید میزان سرمایه گذاری خود را به تومان وارد نمایید. با این کار خود ماشین حساب بر اساس تعرفه فعلی، درآمد شما را در بازه های زمانی ذکر شده محاسبه می نماید. همانطور که می دانید بیت کوین و استخراج آن ریسک های زیادی دارد و قیمت بیت کوین، سختی شبکه و هش ریت شبکه هر لحظه در حال تغییر است. در صورت تغییر کوچک در هر کدام از پارامترهای دخیل در استخراج، درآمدهای نشان داده شده در این ماشین حساب تغییر خواهند کرد و همیار ماینر مسئولیت هیچ تغییری را پذیرا نیست.
پنل کاربری